piątek, 15 stycznia 2016

PIĄTE URODZINY BLOGA I ROZDANIE!!!

Ciężko mi uwierzyć, że to już kolejny 15 stycznia mija a wraz z nim kolejna rocznica założenia bloga. W 2016 roku to już piąta! Ogromny szmat czasu dla mnie - ponad jedna czwarta mojego żywota - a minęło w mrugnięciu oka. Z pewnością noworoczne postanowienie o założeniu bloga na 2011 rok, było jednym z najlepszych jakie kiedykolwiek udało mi się spełnić. I tak trwam na mym małym skrawku internetu już piąty rok - i nie ostatni!  

Z tej okazji przygotowałam dla was drobne, rocznicowe rozdanie! 
Nie zwlekając, przestawiam zasady i informacje dotyczące uczestnictwa w rozdaniu.

1. Organizatorem i fundatorem tego wyzwania jest autorka bloga z-nosem-w-ksiazce.blogspot.com
2. Rozdanie trwa od 15.01.2016 do 15.02.2016 do godziny 23:59
3. Wygrany powinien przesłać swój adres, na który można wysłać przesyłkę na e-mail znosemwksiazce@interia.pl w ciągu trzech dni. Przesyłka wyłącznie na terenie Polski.
4. Organizatorka zastrzega sobie możliwość wysyłki w ciągu siedmiu dni. Nie odpowiada za szkody poczynione przez firmę wysyłkową.
5. Nagrodą jest zestaw widoczny na zdjęciu: dwie czekolady, dwa opakowania herbaty, notes i dwie pocztówki.
6. Nagrody nie można zamienić na jej równowartość pieniężną.
7. Aby wziąć udział w rozdaniu należy:
- Odpowiedzieć na pytanie: Astrologiczny znak zodiaku koziorożca przypisywany jest osobom urodzonym między jakimi dniami? 
- Odpowiedzi należy kierować na adres e-mail: znosemwksiazce@interia.pl 
- Komentarze z poprawną odpowiedzią na zadanie konkursowe będą usuwane.
- Spośród osób, które nadesłały dobrą odpowiedź, zostanie wylosowany jeden zwycięzca. Zostanie on poinformowany o tym poprzez email nadesłany na adres emial, z którego została przysłana odpowiedź. 
- Dodatkowo zachęca do polubienia bloga na facebooku, nie jest to jednak obowiązkowe.Życzę wszystkim powodzenia, a ja rozpoczynam świętowanie! 

1 komentarz: