poniedziałek, 15 lipca 2013

Konkurs Śląskich Blogerów Książkowych i Wydawnictwa M!Grupa ŚBK o zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie z nagrodami ufundowanymi przez Wydawnictwo M. Szczęśliwy zwycięzca zostanie posiadaczem egzemplarza Sztuki uprawiania róż z kolcami” Margaret Dilloway.Sztuka uprawiania róż z kolcami to pogodna i mądra opowieść o więzach rodzinnych, przyjaźni i prawdziwej pasji, która pozwala rywalizować z najlepszymi.

Gal to przewlekle chora na nerki nauczycielka biologii, która ma nietypowe hobby: krzyżuje z powodzeniem rzadkie i piękne odmiany róż. Wszystko się zmienia, gdy w jej poukładanym i nieco nudnym świecie ląduje niespodzianie jej nastoletnia siostrzenica, spragniona rodzinnego ciepła i poczucia bezpieczeństwa.
Nagle okazuje się, że nie wszyscy ludzie wokół Gal są jej wrogami – być może ona sama pokazywała im tylko kolce. Powoli, krok po kroku świat pokazuje swoje jaśniejsze oblicze: jest szansa na zwycięstwo w zawodach hodowców, pogodzenie się z siostrą, a nawet na miłość.
Konkurs jest przeprowadzany na trzech blogach ŚBK, gdzie poszczególne zadania konkursowe nieco się różną . Jedna osoba może wziąć udział w konkursie na wszystkich trzech blogach, tym samy zwiększając swoje szanse wygrania, ale wygrać może tylko jeden egzemplarz książki.

Zadanie konkursowe:

Jaką przeczytaną przez ciebie książkę Wydawnictwa M poleciłbyś komuś i dlaczego? Uzasadnij krótką wypowiedzią.


Proszę o umieszczanie odpowiedzi pod postem konkursowym, obowiązkowo podając swój email. Po zakończeniu konkursu najlepsza wypowiedź zostanie wybrana przeze mnie, a jej autor otrzyma przewidzianą nagrodę.


Pozostałe blogi, na których zostanie przeprowadzony konkurs to:
Zapraszam również do polubienie ŚBK i Wydawnictwa M na facebooku, a także fp Z nosem w książce.

Zasady konkursu:
 • Organizatorem konkursu jest autorka bloga z-nosem-w-ksiazce.blogspot.com jako członek Śląskich Blogerów Książkowych, a fundatorem nagrody jest Wydawnictwo M.
 • Nagroda nie podlega wymianie, wysyłka tylko na terenie Polski
 • Konkurs trwa od 15 lipca 2013 do 21 lipca 2013 (niedziela).
 • Wyniki konkursu zostaną podane 22 lipca. O zwycięzcy konkursu decyduje organizator, a decyzja jest niepodważalna. 
 • Zwycięzce konkursu proszę o jak najszybszy kontakt, najpóźniej do 24 lipca. Zwycięzca proszony jest o przesłanie swojego adresu na email magdamatuszny@interia.pl

Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom i zachęcam do wzięcia udziału w konkursie na pozostałych dwóch blogach!


6 komentarzy:

 1. hmm czy ja czytałam jakąś książkę z tego wydawnictwa :P?? muszę przejrzeć..

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Za swojej strony gorąco polecam "Wszystko jest po coś" autorstwa Pana Krzysztofa Ziemca. Zachęcam do przeczytania tej książki bo dzięki tego typu publikacjom uświadamiamy bowiem sobie, iż cierpienie może dotknąć i przemienić każdego z nas, ponieważ staje się ono udziałem nie tylko przeciętnego Kowalskiego, ale stają z nim twarzą w twarz również Ci powszechnie znani i lubiani, a świadectwo tego, czego doświadczyli jest szczere i przejmujące...

  d.julietka.kasia@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. a jeżeli ktoś szuka lżejszej a mądrej literatury polecam Córki Nipponu nie płaczą autorstwa Consilia Maria Lacotta. Opowieść o miłości między młodym Amerykaninem a japońską studentką w Japonii - lata powojenne. Różnice kulturowe i religijne ogromne...polecam , bardzo dobrze się czyta pyzikenator@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Polecam książkę „Nocna rozmowa” Consilii Marii Lacotty. Książka ta opowiada historię małżeństwa Amerykanina niemieckiego pochodzenia, chrześcijanina z córką żydowskiego handlarza antyków. Pokazuje, jak zazdrość może zrujnować relacje dwojga kochających się wcześniej ludzi, stworzyć między nimi przepaść nie do pokonania. Możemy też lepiej poznać życie mieszkańców kibucu. Mnie nauczyła ona jeszcze większej troski o własny związek, sprowokowała do zastanawiania się nad tym, co w nim zmienić, żeby było jeszcze lepiej. Czasem trzeba umieć przyznać się do błędu i postarać się jakoś konstruktywnie go naprawić. Związek potrzebuje wiele ciepła, zrozumienia, wsłuchiwania się w drugiego człowieka, cierpliwości, czasu. „Nocna rozmowa” to bardzo refleksyjna powieść, niemalże spowiedź, przejmująca, ale i przynosząca wiedzę o nas samych i o konsekwencjach naszych działań. Z całego serca zachęcam do lektury.
  Pozdrawiam,
  Małgosia
  dziecina1@o2.pl

  OdpowiedzUsuń