czwartek, 11 lipca 2013

Summer Wine czyli garstka letnich przemyśleń i ogłoszeń.Czerwiec zakończył dla mnie bardzo ważny okres. Trzy lata gimnazjum minęły niesamowicie szybko. Nie mogę zaprzeczyć, że gimnazjum ludzi zmienia. Te trzy lata ukształtowały mnie, były pewnym pasmem szkolnych sukcesów, ale także licznych osobistych wzlotów i upadków. Teraz, gdy wyniki rekrutacji są już ogłoszone, a ja jestem z nich bardzo zadowolona, czekają na mnie upragnione wakacje.


Uwielbiam to wszystko, co tworzy aktualnie moją codzienność. Odpoczynek, spotkania z przyjaciółmi, ogniska, koszykówka, baseny, wspólne wypady. Nie zabraknie też – dobrej książki. Czas umyka mi szybko, ale żyję dniem teraźniejszym. Jedynymi poczynionymi planami są Niemcy w okresie 16-23 lipca i Kraków 24-29 lipca. To też przyczyni się z pewnością do nikłej aktywności na blogu – najzwyczajniej będę mieć niewiele czasu na czytanie i pisane.


Chciałabym także wspomnieć, że dołączyłam do grupy Śląskich Blogerów Książkowych z czego się ogromnie cieszę, a wszystkich członków serdecznie pozdrawiam. Niestety, nie mogłam być na lipcowym spotkaniu, które odbyło się w Gliwicach (planowany już od grudnia wypad na koncert), mam jednak nadzieję, że w sierpniu uda mi się poznać osobiście tych wszystkich wspaniałych ludzi.Wszystkim blogerom i czytelnikom życzę wspaniałych przeżyć i wakacyjnych przygód, a także odpoczynku. Ja zamierzam korzystać z niego w stu procentach, gdyż wrzesień z pewnością nie będzie mnie oszczędzał.

2 komentarze:

  1. Tobie również życzę wspaniałych wakacji i wielu wspaniałych książek, które przeczytasz w tym czasie. Czekam na recenzje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Udanych wakacji zatem życzę! :)

    OdpowiedzUsuń