niedziela, 20 maja 2012

LITERATURA. Stosik z bibliotek


Dzisiejszy stosik jest w całości wypożyczony, w głównej mierze na potrzeby konkursów szkolnych. Przyznam, iż wybór utworów na owe konkursy bardzo przypadł mi do gustu. 

Od góry:

- Kolor Magii - Terry Prachett - Moja pierwsza książka z twórczości sławnego Pratchetta, już prawie w całości przeczytana. (Opinia)
- Pieśń O Rolandzie
- Przygody Odyseusza - Stanisław Srokowski
- Świat Króla Artura. Maladie - Andrzej Sapkowski - Już nie mogę się doczekać lektury! (Nie żeby "Ostatnie Życzenie" stało na półce już jakiś rok, a ja wciąż nie mam czasu by go przeczytać).
- Opowieści z Narnii. Podróż Wędrowca do świtu - C.S. Lewis - Czytałam ją bardzo dawno, teraz nadszedł idealny czas by przypomnieć sobie tę książkę, gdyż jest jedną z konkursowych.
- Labirynt Śmierci - Ariana Franklin - Książka wypożyczona dla własnej przyjemności, przyciągnęła moją uwagę tytułem i całkiem ciekawym opisem. (Opinia)
- Córka Czarownic - Dorota Terakowska - Jestem ciekawa czy kolejna powieść Terakowskiej zachwyci mnie tak samo jak poprzednie dwie, które czytałam. Wypożyczona dla siebie, nie na konkurs.  (Opinia)
3 komentarze:

 1. Córka czarownic to najlepsza książka Doroty Terakowskiej, więc na pewno się nie zawiedziesz. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny stos, miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładny stosik :)
  Wiedźmina polecam z całego serca. Warto przeczytać.
  Zapraszam też na swój konkurs :
  www.wiedzminka-ciri.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń