środa, 9 lipca 2014

LITERATURA. Stos nieadekwatny na wakcje

Ostatni opublikowany stosik na Z nosem w książce miał miejsce początkiem grudnia. Jak na taki długi okres czasu w mojej biblioteczce pojawiła się naprawdę niewielka ilość nowych książek, zakupiona za jednym razem -  na moje urodziny, czyli w okolicach lutego. Książki kupione po bardzo okazyjnej cenie z wyprzedaży na blogu LIBRAIRIE.

Jak widać, 3 książki Zafóna, pierwsza część serii "Jutro" oraz 3 części "Pamiętników Wampirów".
Oprócz tego, wzbogaciłam się również o kilka nowych zakładek. Tą z piórami otrzymałam na spotkaniu ŚBK, resztę dostałam dzięki uprzejmości Marty z  Blog Nekou (Nekori) .

Aktualnie czytam również magazyny służące do nauki języków obcych, w tym English Matters, Business English Magazine, Deutsch Aktuell, Italiana Mi piace. Dziękuję bardzo wydawnictwu Colorful Media za ich udostępnienie.
4 komentarze:

 1. Stos ci się skurczy, gdy nie będziesz czytać Pamiętników.. Nie polecam.
  http://zakurzone-stronice.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście mało tego,ale to dobrze bo szybciej przeczytasz. Dwie z czterech gazetek od Colorful Media również posiadam ( tą do angielskiego i włoskiego). Przyjemnego czytania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile Zafóna! Może nie czytaj tego wszystkiego po kolei, bo ci się zleje w jedno i nie spodoba ;) Ja tak miałam, "Cień wiatru" bardzo mi się spodobał, więc zaraz po nim sięgnęłam po inne powieści i każda kolejna coraz bardziej mnie nużyła, niestety.

  OdpowiedzUsuń