wtorek, 29 sierpnia 2017

Seriale: 3 nowe propozycje na jesień 2017

Która pora roku bardziej sprzyja zakopaniu się wśród koców i poduszek i spędzeniu wieczoru z serialami niż jesień? Choć z pewnością w tym roku sięgnę po produkcje wydane w poprzednich latach, kilka nowości przyciągnęło moją uwagę. A dokładniej mówiąc, trzy. Zobaczcie sami co to takiego.
Dynasty - The CW TV. Premiera: 11.10.2017 r.

Bogacze, luksus i przepych. Rodzinne spory, walka o pozycje w hierarchii i intrygi. Taki typ seriali to zdecydowanie dobre rozluźnienie i przyjemne 40 minut wciągającego seansu. A że Plotkara się skończyła, na kolejny sezon The Royals trzeba jeszcze poczekać, to na pewno jesienią po Dynasty sięgnę.Life Sentence - The CW TV. Premiera: 2017/2018

Stella nie miała dalekosiężnych planów. Rak, który powoli ją zabijał, zmotywował ją do działań spontanicznych i przysłowiowego życia pełną piersią. Kiedy okazało się, że choroba ustąpiła, a przed Stellą stoi otworem całe życie, poza radością, przyszedł moment podjęcia odpowiedzialności za dotychczasowe decyzje. Ciesze się, że pomimo tego, iż Słodkie Kłamstewka się skończyły, będziemy mogli po raz kolejny na ekranie zobaczyć Lucy Hale.


Suburra - Netflix. Premiera: 6.10.2017r.

Suburra to włoski serial, który dystrybuowany będzie w nadchodzącym sezonie przez platformę Netflix. Serial ma stanowić prequel do filmu o tym samym tytule i opowiadać o włoskiej mafii. Akcja rozgrywać się będzie w Rzymie - to właśnie tam przetną się drogi młodych mężczyzn, bohaterów serialu. Myślę że ten thriller kryminalny może być dobrym urozmaiceniem dla dwóch powyższych, raczej lekkich produkcji. A jako że od jakiegoś czasu mierzę się z językiem włoskim to z miłą chęcią sięgnę po coś wpisanego we włoskie klimaty.Planujecie spędzić jesienne wieczory w towarzystwie seriali? Wracacie do starych produkcji, czekacie na nowe sezony czy szukacie czegoś nowego?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz